Naším cílem je vytváření originálních návrhů zahrad. Při navrhování je pro nás nejdůležitější kvalita a neotřelý design.

Klademe si vysoké nároky již na samotný projekt. Úzce spolupracujeme s odborníky ze všech navazujících oborů. Zahradu projektujeme tak, aby vycházela z Vašeho životního stylu a byla zajímavá během každého ročního období.


Náš přístup ke klientskému servisu:

Občas může být složité si představit, co od venkovního prostoru očekáváme, jak by měla naše zahrada vypadat, jaké funkce by měla plnit, které rostliny je třeba zvolit podle sanoviště. Naším úkolem je Vám s tímto pomoct. Rádi si vyslechneme Vaše požadavky a představy, které proměníme v realitu.

Někteří lidé zbožňují rostliny a baví je o ně pečovat, jiní upřednostňují spíše jednoduché řešení a minimum péče - nejdůležitější ovšem je, abyste měli možnost využívat zahradu, tak jak opravdu budete chtít.


PROJEKT a jeho části:

1. schůzka - zaměření, fotodokumentace

2. studie

3. vizualizace

4. osazovací plán

5. technické detaily

6. textová část


Proto abychom Vám zajistili opravdu kompletní servis, po odevzdání projektu Vám případě zájmu zajistíme několik kvalitních realizačních firem, které pro Vás zpracují rozpočet za realizaci. Dohlédneme na to, aby správně pochopili náš záměr a realizace proběhla dle zadání. 

O SPOLEČNOSTI

Veškeré činnosti a podnikatelské aktivity společnosti Mores a.s. jsou diverzifikovány do dvou divizí - INTERIÉR DESIGN a EXTERIÉR DESIGN. Obě mají společný cíl a tím je neobvyklý design, kvalita a funkčnost.

DIVIZE - INTERIÉR

Divize INTERIÉR je především specializována na prodej a distribuci designových materiálů do interiérů přímo od francouzského výrobce společnosti Ober. Především se jedná o vysokotlaké dekorativní lamináty z pravé dýhy, akustické systémy a frézované dřevěné panely.

DIVIZE - EXTERIÉR

Divize EXTERIÉR se soustředí především na oblast projektování zahrad. Nabízíme plnohodnotný zákaznický servis pro klienty, kteří hledají úpravu venkovního prostoru, který bude nejen krásný ale i plně funkční.