"Mám velmi jednoduchý vkus, spokojím se vždy s tím nejlepším." Oscar Wilde 

Jak moc nároční jste VY?


Materiály značek Oberflex, Marotte a Pure Paper pomáhají architektům a designérům naplňovat jejich vize a výrobcům využít nevšední, ale především dostupný materiál, se kterým lze pracovat ve všech detailech, tak aby splňoval současné náročné podmínky na kvalitní design, funkčnost, technické zpracování a ekologickou nezávadnost.


Nabízíme Vám:
  • Poradenskou činnost
  • Zpracování cenových nabídek
  • Objednávky produktů
  • Zajištění realizace projektu

Díky širokému využití laminátů Oberflex z dýhy z pravého dřeva a díky spojení přírodního materiálu s odolností povrchu Oberflex, jsou lamináty vybírány i do nejnáročných projektů.

O SPOLEČNOSTI

Veškeré činnosti a podnikatelské aktivity společnosti Mores a.s. jsou diverzifikovány do dvou divizí - INTERIÉR DESIGN a EXTERIÉR DESIGN. Obě mají společný cíl a tím je neobvyklý design, kvalita a funkčnost.

DIVIZE - INTERIÉR

Divize INTERIÉR je především specializována na prodej a distribuci designových materiálů do interiérů přímo od francouzského výrobce společnosti Ober. Především se jedná o vysokotlaké dekorativní lamináty z pravé dýhy, akustické systémy a frézované dřevěné panely.

DIVIZE - EXTERIÉR

Divize EXTERIÉR se soustředí především na oblast projektování zahrad. Nabízíme plnohodnotný zákaznický servis pro klienty, kteří hledají úpravu venkovního prostoru, který bude nejen krásný ale i plně funkční.